Caudalie

Nasz manifest
racjonalnej kosm’etyki
Osobiste zobowiązanie Mathilde: naturalność

« Wierzę w racjonalną, przyjazną naturze kosmetykę. Chcę zaoferować nową kosmetykę i właściwą równowagę między skutecznością, naturalnością i przyjemnością dla zmysłów. »

Wybieramy skuteczne, naturalne składniki
Natura jest pełna substancji czynnych o korzystnym dla naszej skóry działaniu. Caudalie stawia na naturalne substancje czynne przyjazne dla środowiska i dla Twojej skóry.

Nasze zobowiązanie:
całkowita przejrzystość
Dążymy do tego, aby skład naszych produktów był w 100% naturalny, bez poświęcania skuteczności i przyjemności ich stosowania. Dlatego dopuszczamy stosowanie składników syntetycznych, o ile są dobre i niezbędne. Dążenie do naturalności i skuteczności oznacza nieustanne doskonalenie składów naszych produktów zgodnie z wynikami najnowszych badań.

aturalność to również nasza działalność ekologiczna. Finansując organizacje działające na rzecz zalesiania i ochrony drzew chcemy oddać naturze część tego, co dostajemy od niej każdego dnia.

Wraz z organizacją „1% for the Planet” działamy na rzecz zalesiania.

Codzienne drobne gesty

Wybór ekologicznego papieru i drewna na opakowania, korki i broszury oraz tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu lub ze źródeł biologicznych na tubki, recykling wody z salonów spa, roślinne farby stosowane do produkcji naszych pudełek… Takie drobne, codzienne gesty wiele zmieniają.