BIODERMA

BIODERMA jest marką NAOS, której misją jest trwała ochrona zdrowej skóry.

Z najwyższym szacunkiem dla naturalnej równowagi skóry, nasze produkty pielęgnacyjne są opracowywane w oparciu o nasze pozytywne podejście, bez uszczerbku dla bezpieczeństwa skóry.

Chcemy, by wszystkie nasze produkty szanowały, ale i wykraczały poza najbardziej surowe zalecenia wydane przez uznane autoryety i towarzystwa w dziedzinie dermatologii.

Nasze produkty podlegają regularnym testom bezpieczeństwa i skuteczności.

Wszystkie nasze produkty przechodzą testy tolerancji pod nadzorem niezależnych ekspertów: dermatologów, alergologów i toksykologów z całego świata.

Tylko w ciągu ostatnich kilku lat przeprowadzono ponad 1000 badań klinicznych w prawie 30 różnych krajach, które były inspiracją do powstania publikacji w czołowych czasopismach naukowych.

Bezpieczeństwo i szacunek dla wszystkich rodzajów wrażliwości skóry są naszymi priorytetami. Oprócz zasad ekobiologii, które dotyczą wyboru składników i procesu zatwierdzania, wdrożyliśmy rygorystyczny nadzór kosmetyczny. Jest to międzynarodowa procedura, umożliwiająca analizę każdego negatywnego skutku i każdego przypadku nietolerancji produktu kosmetycznego

Do tej pory zgłoszono nam mniej niż jeden przypadek na każdy 1 000 000 sprzedanych produktów.

Nasze produkty są zgodne z obowiązującymi przepisami międzynarodowymi. Obejmują one przepisy UE, które oferują jeden z najwyższych poziomów ochrony konsumentów na całym świecie